Promocje
Ostatnia asysta. K. Hellishdeer. AUTOGRAF
Ostatnia asysta. K. Hellishdeer. AUTOGRAF

20,00 zł

Cena regularna: 36,00 zł

szt.
Ostatnia asysta. K. Hellishdeer.
Ostatnia asysta. K. Hellishdeer.

16,00 zł

Cena regularna: 32,90 zł

szt.
Gino. Marta Zbirowska OUTLET
Gino. Marta Zbirowska OUTLET

15,00 zł

Cena regularna: 35,90 zł

szt.
Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

White Raven M&E Sp. z o.o.

ul. Gen. Władysława Andersa 54/9 10-693 Olsztyn

4. Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami. 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

5.Zwrot płatności

- sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności;
- w przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek       bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego;
- Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

Regulamin zakupu produktu cyfrowego (ebook, audiobook)

§1 Postanowienia ogólne
1. Niniejszy regulamin dotyczy zakupu produktu cyfrowego (ebook, audiobook) oferowanego przez White Raven, zwanego dalej "Sprzedawcą".
2. Zakup produktu cyfrowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu w całości.

§2 Zwroty
1. Produkt cyfrowy w formie ebooka lub audiobooka nie podlega zwrotowi ani wymianie, chyba że wystąpią nieprawidłowości techniczne uniemożliwiające odczytanie zawartości.
2. W przypadku nieprawidłowości technicznych zakupionego ebooka/audiobooka , Kupujący ma obowiązek niezwłocznego zgłoszenia tego faktu Sprzedawcy w celu uzyskania pomocy technicznej lub wymiany produktu na wersję bez błędów.

§3 Prawa autorskie
1. Zakupiony ebook/audiobook jest objęty prawem autorskim oraz międzynarodowymi umowami o ochronie własności intelektualnej.
2. Wszelkie prawa do produktu, w tym prawa autorskie, pozostają wyłączną własnością Sprzedawcy.
3. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, rozpowszechniania lub udostępniania produktu w całości lub części bez wyraźnej zgody Sprzedawcy.

§4 Identyfikator Kupującego
1. Każdy zakupiony ebook/audioobok jest przypisany do indywidualnego identyfikatora Kupującego.
2. Identyfikatory są niewidocznymi znakami watermark na stronach ebook i niesłyszalnymi dla człowieka dźwiękami audiobook, które Sprzedawca może odczytać.
3. W przypadku stwierdzenia nieautoryzowanej publikacji, kopiowania lub rozpowszechniania zakupionego ebooka, Sprzedawca posiada prawo dostępu do danych identyfikujących Kupującego w celu egzekucji praw przysługujących mu w związku z naruszeniem postanowień regulaminu.

§5 Ochrona danych osobowych
1. Dane osobowe Kupującego przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności dostępną na stronie Sprzedawcy.

§6 Postanowienia końcowe
1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie bez konieczności informowania Kupujących.
2. Wszelkie zmiany w regulaminie nie mają wpływu na transakcje dokonane przed datą zmiany.
3. W przypadku sporów wynikających z zakupu ebooka/audiobooka, strony dążą do rozwiązania ich drogą negocjacji. W przypadku braku porozumienia, sporu będą rozstrzygać sądy właściwe dla siedziby Sprzedawcy.

Regulamin wchodzi w życie z dniem zakupu produktu cyfrowego (ebook/audiobook).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl